#1 2015-11-09 20:01:45

lenka4XL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 6
Punktów :   

Asymetria na glowie

Witajcie. Zawsze preferowałam raczej ugrzecznione fryzury, ostatnio prym wiódł bob, ale po prostu mi si znudził no i za dużo osób go obecnie nosi. Myślę o czymś bardziej zwariowanym, żeby nie rzec, że ekstrawaganckim. Takim wyborem jest dla mnie asymetryczne cięcie, coś na wzór fryzury wskazanej tu -> http://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/fr … ne_a1545/1 jako ostatnia. Wiem, że wycięte boki nie u każdego się sprawdzą, ale ja mam twarz właśnie na kształt trójkąta. Dodatkowo dosyć wysokie czoło (dlatego wolałabym nieco dłuższą grzywkę). Zastanawiam się co sądzicie na temat tego typu fryzur? Oczywiście najpierw pewnie udam się do fryzjera - stylisty po poradę, bo tak w ciemno chyba się jednak nie odważe, ale tu bardziej zależy mi na Waszych opiniach. Czy takie fryzury u dziewczyn się Wam podobają? Jestem otwarta na każda sugestię, bo jak napisałam powyżej, to będzie dla mnie dosyć radykalna zmiana, chce ja dobrze przemyśleć.

Offline

 
RockMetalShop.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyposazenie-wnetrz.org.pl www.biuro-ksiegowe.info.pl www.lazienki.edu.pl www.lustra-drogowe.com.pl www.carklub.pl