#1 2014-12-02 15:31:48

Kaśka [XX]

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-17
Posty: 8
Punktów :   

kobiecy problem

Cześć. Mam problem jeśli chodzi o pewnego rodzaju objawy. Ponieważ nie chce o nich pisać tak otwarcie odsyłam tutaj http://wylecz.to/pl/choroby/ginekologia … ochwy.html Do jakiego lekarza powinnam się zwrócić? Czy lekarz pierwszego kontaktu to dobry pomysł? Jeśli chodzi o wizytę u ginekologa to niestety byłaby to moja pierwsza i trochę się wstydzę. Czy można się wyleczyć przyjmując jedynie jakieś leki - a jeśli tak, to jakie? Bardzo proszę o poradę, ponieważ jestem bardzo zagubiona!

Offline

 

#2 2015-05-01 19:12:57

lenka4XL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: kobiecy problem

zdaję sobie sprawę że na wizytę u ginekologa trzeba mieć sporo odwagi, ale podejrzewam, że wcześniej czy później to Ciebie nie ominie. Jak trafisz na kogoś dobrego to z pewnością on pomoże ci byś się nie zraziła. Moja pierwsza wizyta była u ginekologa we Wrocławiu . Stres był ogromny, tym bardziej że koleżanki z liceum nagadały mi o otwartych drzwi od gabinetów do których nie tylko lekarz zagląda, ale nawet pacjenci. Na szczęście tam było wszystko tak jak trzeba. Teraz często z wizytą u lekarza czekam, jak będę w domu we Wrocławiu.

Offline

 
RockMetalShop.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora