#1 2016-05-16 20:36:15

meriatti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-23
Posty: 6
Punktów :   

Wyjazd

Witajcie. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wyjazdem za granicę. Nie chodzi mi jednak o wyjazd "za pracą" (a przynajmniej nie to jest mim celem), mam raczej na myśli coś takiego: http://www.ef.pl/aya/destinations/unite … om/london/ Chcę przyswoić sobie język w naturalnym dla niego środowisku. Chodzi mi też o to, by się nim na co dzień posługiwać. Ma to dla mnie sens o tyle, że ciągle mam z tym problem i chce coś z tym w końcu zrobić. Zauważam, że tylko intensywna nauka jest dla mnie efektywna, dodatkowo zachęcają mnie opinie znajomych, którzy w ten właśnie sposób postanowili się nauczyć języka - dla wszystkich okazał się to wybór w 100% słuszny więc dlaczego ja miałbym chociaż nie spróbować. Pierwsza kwestia jaka nasuwa mi się z takim wyjazdem, to kwestia zakwaterowania - czy to jest "na mojej głowie" czy jest to organizowane w ramach wyjazdu? Ciekawi mnie też jak wygląda sama nauka - jeśli ktoś miał okazję uczestniczyć w takim wyjeździe to proszę o informację.

Offline

 
RockMetalShop.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyposazenie-wnetrz.org.pl www.biuro-ksiegowe.info.pl www.lazienki.edu.pl www.lustra-drogowe.com.pl www.carklub.pl