• Index
  •  » Offtopic
  •  » Remont w mieszkaniu. prace, które można wykonać samodzielnie

#1 2015-11-15 21:46:36

Ewa [XX]

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-09
Posty: 13
Punktów :   

Remont w mieszkaniu. prace, które można wykonać samodzielnie

Witajcie. Przymierzam się do remontu łazienki. Niestety płytki nie są już w najlepszym stanie i jest to po prostu konieczne (niektóre po prostu odpadają). Mąż zobowiązał się skuć, ale już położyć nowych się troszkę boi. Czy słusznie? Czy jest to rzeczywiście taka trudna sprawa? Oglądałam kilka filmików na youtube i wydaje się, że to tylko kwestia przyswojenia kilku kluczowych informacji. Nie mówię, że każdy sobie poradzi, ale jakoś wydawało mi się to wszystko trudniejsze. Ważnym elemantem u nas bedzie rozplanowanie plytek ceramicznych, ale i tu znalazłam kilka ciekawych porad, np. na tej stronie - http://www.myway-paradyz.com/porady/roz … ramicznych bo nie wiedziałam że trzeba korzystać już na tym etapie z tych plastikowych krzyżyków. Z jednej strony najchętniej sama bym to zrobiła, z drugiej boję się że jednak coś źle zrobimy (ułożymy krzywo, czy coś, nieopatrznie uszkodzimy mate od ogrzewania podłogowego etc.). Z drugiej strony moglibyśmy w ten sposób troszkę zaoszczędzić - co też jest kuszące. Coś mi doradzicie?

Offline

 

#2 2016-07-05 08:33:46

werka65

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-03-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: Remont w mieszkaniu. prace, które można wykonać samodzielnie

Jeśli planujecie remont mieszkania, to warto wziąć kredyt na mieszkanie. Fachowcy pomogą dobrać odpowiednie kredyt, porównują oferty poszczególnych banków. Myślę, że warto zajrzeć

Offline

 
  • Index
  •  » Offtopic
  •  » Remont w mieszkaniu. prace, które można wykonać samodzielnie
RockMetalShop.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora