#1 2015-05-03 21:49:58

meriatti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-23
Posty: 6
Punktów :   

Emotki jako tagi na Instagramie

Cześć wszystkim. Nie wiem czy są tu jacyś użytkownicy Instagrama, ale pewnie tak. Nie wiem jak podchodzicie do samego portalu, ale mam dla Was newsa. Twórcy społecznościowego portalu ze zdjęciami postanowili wprowadzić tagi oparte właśnie na emoji. Co bylo dla mnie ciekawostką - to dane dotyczące częstotliwości użycia emoji wśród użytkowników z danych krajów. Jak podano, najczęściej emoji używają Finowie bo 63% podpisów czy komentarzy wykonanych przez Finów je posiadało. Co ciekawe, użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych użyli ich tylko w 38% swoich postów - czyli nie za często. Ja sie zastanawiam jak to jest u Was? Używacie, nie używacie? Zastanawiam się, czy komentarz w postaci emotki niesie za sobą jakąś głębszą treść? Nie jestem w stanie tego uchwycić i napisać mojej opinii. Liczę trochę na wyrobienie sobie zdanie w tym temacie na podstawie Waszych opinii. Podzielicie się swoimi spostrzeżeniami? Tutaj artykuł który w ogóle pobudził mnie do napisanie tego posta --> http://www.conowego.pl/aktualnosci/co-k … oji-13159/ Polecam lekturę analizy najczęściej używanych obrazków - bardzo pouczająca lektura!

Offline

 
RockMetalShop.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www