#31 2011-02-25 18:22:59

dora890 [X5]

X5

Zarejestrowany: 2009-05-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Praktyki Tylicz

pokój nr. 11- Karol Michalski
pokój nr. 17- Dorota Melech, Karolina Miziała

Offline

 

#32 2011-02-25 18:25:29

Karol.Mi [x5]

X5

Zarejestrowany: 2010-02-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Praktyki Tylicz

ja podpisuję się pod postem Dagmary będzie jak w Opatowie

Offline

 

#33 2011-02-25 18:36:40

 Juve [X8]

X8

Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 9
Punktów :   

Re: Praktyki Tylicz

Pokój nr 13 - Boguszewski, Stobieniecki, Tyc

Offline

 

#34 2011-02-25 18:46:52

Karol.Mi [x5]

X5

Zarejestrowany: 2010-02-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Praktyki Tylicz

Nie ma to jak zasada kto pierwszy ten lepszy oraz dogadajmy się po kryjomu i szybko dopiszmy do pokoi nie mówiąc nikomu o tym że jest taka możliwość. Bo ja jakoś nie mam obowiązku wchodzenia na forum co pół godziny i patrzenia czy nie pojawił się jakiś nowy post, na który trzeba szybko odpisać.

Offline

 

#35 2011-02-25 20:34:59

beatka1501 [X2]

X2

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 145
Punktów :   

Re: Praktyki Tylicz

Wg mnie lepiej załatwić sprawę pokoi teraz. Chciałabym po kilkugodzinnej podróży wiedzieć na czym stoję i się od razu rozpakowć, a nie jeszcze czekać, aż na miejscu się wszyscy dogadamy Tym samym podpisuję się pod zdaniem Tomka.

Offline

 

#36 2011-02-25 20:49:08

Ania M. [X5]

X5

Zarejestrowany: 2010-01-29
Posty: 63
Punktów :   

Re: Praktyki Tylicz

Dla osob ktore jada pociagiem alb oautobusem to jest o wiele lepsze rozwiazanie. Podróz jest mecząca. Więc uwazam ze pomysł tomka jest dobry. I ci co np jada w srode to juz moga dac im liste z nasza rozpiska

Offline

 

#37 2011-02-25 21:05:10

 IWAN [X2]

Administrator

3972779
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 683
Punktów :   

Re: Praktyki Tylicz

Karol.Mi [x5] napisał:

Nie ma to jak zasada kto pierwszy ten lepszy oraz dogadajmy się po kryjomu i szybko dopiszmy do pokoi nie mówiąc nikomu o ten że jest taka możliwość. Bo ja jakoś nie mam obowiązku wchodzenia na forum co pół godziny i patrzenia czy nie pojawił się jakiś nowy post, na który trzeba szybko odpisać.

Jeżeli by nie było zapisów teraz to wtedy i tak byłoby kto pierwszy ten lepszy, ale w Tyliczu. I myślę, że się przyzwyczaiłeś do tego, że zawsze jest kto pierwszy ten lepszy. Bo nigdy nie było tak, że wszyscy są zadowoleni. Wiadomo, że zawsze najbardziej będzie bolało tego, który zapisuje (dowiaduje) się ostatni i uświadom sobie, że zawsze taka osoba będzie.

Pisząc, że po kryjomu to trochę przesadzasz, bo nie znam lepszego sposobu do poinformowania innych (na uczelni też nigdy nie będzie tak, że będą wszyscy i wszystkich na raz poinformujesz. Jeżeli uważasz, że to nie Twój obowiązek interesować się co się dzieje na uczelni, to jeżeli właśnie o czym się nie dowiesz albo dowiesz ostatni to tylko Twój problem.
Bo nie wiem, liczyłeś, że zadzwonią do Ciebie z dziekanatu z tą informacją?

Akurat z tym zapisywaniem to nie było, żadnego ciśnienia, w sumie może nie potrzebnie pokasowałem te posty kto się kiedy zapisywał. Wtedy byś zauważył, że przez długi okres większość pokoi była wolna.

Powtórzę jeszcze raz,nikt tych zapisów ni będzie egzekwował zrobicie co chcecie. Wtedy będą wkurwieni Ci, którzy będą myśleli, że jadą do swojej wcześniej zarezerwowanej cieplutkiej czwóreczki (czteroosobowy pokój), a na miejscu okaże się, że takiego pokoju nie ma, bo pozajmowali je ludzie, którzy olali zapisy. Gdyby nie było zapisów te same cztery osoby jadące z tą samą myślą, że będą w jednym pokoju, a na miejscu by się okazało, że jednak nie będzie dla nich takiego pokoju, też będą wkurwione (no może trochę mniej niż w pierwszym przypadku).

Więc niech teraz niech ktoś mi powie, że zapisy są bez sensu. Od początku wszystko jest jasne i puki co można się dogadywać między sobą  a nie na miejscu.

Najdziwniejsze jest to, że wszyscy narzekający nie podali nawet jednej wady tego przedsięwzięcia. Tylko piszą, że to bez sensu. Jedyną odpowiedzią na takie podejście jest tylko to, że Ci którzy jada pierwsi sobie obejrzą pokoje i wybiorą "najlepsze". I teraz nikt mi nie wmówi, że to jest dbanie o innych,to jest  tylko dbanie o własny interes.

Moim zdaniem waśnie ta lista wprowadza najrówniejsze szanse do bycia "zadowolonym" z pokoju.

A propos Opatowa to wszystkie pokoje były takie same, a tutaj są konkretne pokoje z konkretną ilością miejsc. Jeżeli skończy się tak, że będzie bydło i pokoje będą całkowicie inne to oznacza tylko, że odpowiedzialność organizatorów jest co najmniej dyskusyjna. Ja rozumiem podane pokoje jako pewne, te które są dla nas. I, że po to  zostały nam wysłane by można się dogadać kto gdzie z kim mieszka.

Napiszę poraź trzeci o tym dogadaniu się wspomniała Miśka, to nie jest mój pomysł. Aczkolwiek uważam go za świetny -> zero nieporozumień na miejscu jeżeli teraz zostanie wszystko ustalone i dlatego rozpocząłem zapisy.

Ponadto podtrzymuje to co napisałem wcześniej.


http://i6.piczo.com/view/c/w/5/x/2/h/4/e/z/n/t/img/i118874698_44176_5.gif http://www.threadbombing.com/data/media/2/kozoosukeggerin3.gif http://www.threadbombing.com/data/media/2/venom.gif

Offline

 

#38 2011-02-25 21:51:52

aaa[x6]

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-18
Posty: 15
Punktów :   

Re: Praktyki Tylicz

Pokój 13: Boguszewski, Stobieniecki, Tyc, Wiśniewski, Kondej, Szymczyk

Offline

 

#39 2011-02-25 22:16:27

gosia w [X9]

X9

7616876
Zarejestrowany: 2010-02-01
Posty: 151
Punktów :   

Re: Praktyki Tylicz

wiecie co? wszystko byłoby ok gdyby nie jeden problem. o ile wiem nas będzie 43 osoby. a jak liczę miejsc w pokojach jest równo 43. został jeden chłopak i sześć dziewczyn do przydzielenia, a jak widać zostały 4 miejsca w pokojach gdzie już są dziewczyny i 3 tam gdzie jest jeden chłopak. Wynika z tego że w pokoju 11 będzie 2 chłopaków i 2 dziewczyny. Nie wiem czy to jest w ogóle możliwe i czy te osoby będą zadowolone.

Offline

 

#40 2011-02-25 22:30:30

 IWAN [X2]

Administrator

3972779
Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 683
Punktów :   

Re: Praktyki Tylicz

Dlatego jest czas by się dogadać, po za tym u Dagmary w pokoju chyba już jest chłopak. Jakoś nie wydaje mi się czy, ktoś będzie przykładał do tego wagę. Dlatego np. Karol być może, może być z Karoliną w pokoju (myślę, że by chciał ), jeżeli inne koleżanki nie będą miały nic przeciwko. Pewien nie jestem, warto się dowiedzieć, ale w końcu wszyscy jesteśmy dorośli. Na gmailu są jeszcze 4 dziewczyny, które chcą być razem w pokoju, ale ja nikogo nie będę ustawiał, można się dogadać.

I co myślicie że tą sprawę łatwiej byłoby rozwiązać w Tyliczu na miejscu? Teraz jest czas, można się porozumieć.


http://i6.piczo.com/view/c/w/5/x/2/h/4/e/z/n/t/img/i118874698_44176_5.gif http://www.threadbombing.com/data/media/2/kozoosukeggerin3.gif http://www.threadbombing.com/data/media/2/venom.gif

Offline

 

#41 2011-02-25 22:50:05

Ania M. [X5]

X5

Zarejestrowany: 2010-01-29
Posty: 63
Punktów :   

Re: Praktyki Tylicz

Gadałam z Magda Ladowska ( ona powtarza rok), że rok temu byla taka możliwość, ale niewiadamo czy to jest oficjalna wersja. Wiec radziła nam abyśmy przeszli się do Kędzierskiego i się go zapytali.

Offline

 

#42 2011-02-26 09:10:53

Karol.Mi [x5]

X5

Zarejestrowany: 2010-02-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Praktyki Tylicz

Macie racje ja jestem jak najbardziej za tym żeby się dogadać przed wyjazdem, nie mam ochoty dowiedzieć się na miejscu, że ktoś zajął mój wymarzony pokój . Lecz boli mnie jak drzazga w f.... że wchodzę na forum a tam większość pokoi zarezerwowana, a zwłaszcza wszystkie dwójki. No cóż może bardzo zależy dwóm chłopakom czy dwóm dziewczynom na mieszkaniu razem, nie mi to oceniać. Tak czy owak rezygnuje z pokoju 11,  trochę za dużo miejsca . Jeśli dziewczyny z pokoju 17 nie miały by nic przeciwko to proszę o dopisanie mnie do nich.

Offline

 

#43 2011-02-26 10:17:10

martita [x6]

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-18
Posty: 30
Punktów :   

Re: Praktyki Tylicz

A może zrobimy taką zamianę : Karolina Karol i Dorota w pokoju 4 -osobowym a my dziewczyny czyli Nazaruk, Noga, Pająk Mazurka i Pilecka w 5-osob czyli 17?

Offline

 

#44 2011-02-26 11:13:19

 dagmara [X9]

X9

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 41
Punktów :   

Re: Praktyki Tylicz

lista = spoko pomysł
poinformowanie wszystkich = spoko
olanie niektórych i kłótnie = nie spoko
o to mi chodziło okej, nie wiem jak to prościej wyrazić cieszę się że już te nerwy opadły (spokojniej na przyszłość ) i już chyba wszyscy wiedzą co się dzieje mam nadzieję

a co do naszego pokoju - żeby nie było kichy od nas Szymon jednak chętniej by mieszkał z jakimiś chłopakami (nie mówił konkretniej ale mam nadzieję że tu zajrzy i się sam wypowie) - wtedy u nas się robi jedno miejsce wolne dla którejś koleżanki (ale jeśli już tak wychodzi że pokoje będą mieszane to spoko przeżyje z nami:P) także jeszcze tutaj jest kwestia dogadania się

Offline

 

#45 2011-02-26 11:59:29

Karol.Mi [x5]

X5

Zarejestrowany: 2010-02-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Praktyki Tylicz

Jak najbardziej, ale nie mogę mówić w imieniu wszystkich mieszkańców pokoju 17. Wszystko jest do ugadania, wyluzujmy się i cieszmy weekendem:)

Offline

 
RockMetalShop.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora